příběh

1991-současnost

Jsme Visus Optik, jedna z prvních optických firem, která začala budovat novodobou tradici zastoupení prestižních značek optického světa v České republice.

Brýle jsou naše vášeň a radost.

Kvalitní brýle nejsou pouhým prostředkem k lepšímu vidění, jsou také výsledkem talentu a píle mnoha generací optiků a výrobců brýlí, svědectvím o nich a nositeli silných příběhů.

Naším posláním je vám tyto příběhy vyprávět a navázat na ně svým vlastním jedinečným příběhem, který se odvíjí od roku 1991.

Nákup výjimečných brýlí je součástí jejich příběhu a je vždy spojen s krásnými emocemi a nevšedním zážitkem. Ty se po internetové síti poslat nedají… 

A my jsme tady právě proto, abychom vám takové zážitky zprostředkovali.

To, co nás všechny spojuje, je láska k brýlím a hodnotám, které pro nás představují. Během let se z řady z vás, našich klientů, stali naši opravdoví přátelé a můžeme sdílet společné zážitky ještě bezprostředněji.

Stojíme o to, aby pro vás nákup brýlí znamenal víc než jenom obyčejnou koupi. Rádi vám vše objasníme, zodpovíme všechny vaše dotazy a s radostí vás uvedeme do fascinujícího světa brýlí.

Jako jedni z prvních jsme získali zastoupení francouzských brýlí Cartier. Specializujeme se na prodej luxusních značek Maybach, Lindberg, Ken Okuyama, Lunor, Porsche Design, Celine, Gucci a mnoha dalších.

Nejvíc nám záleží na tom, abyste od nás odcházeli s pocitem svojí vlastní jedinečnosti, protože máte na očích krásné, nepřehlédnutelné brýle, ve kterých se cítíte prostě skvěle.

Nákupem brýlí se podílíte na jejich příběhu. Chceme pro vás vybrat ten nejkrásnější.

Vilém Rudolf

Visus optik v roce 1991
1991
Fotka prostoru visus optik
Dnes