Všechny Aktuality

Hoffmann - natural eyewear

Od roku 1978 ručně vytváří luxusní brýle z přírodních materiálů - individualita kterou můžete vidět a cítit. Tento model je vyroben z pravé rohoviny, firma Hoffmann využívá roh asijského vodního buvola. Spektrum barev sahá od šedých až po odstíny hnědé, dokonce i bílé, ovšem rohovinu lze barvit - jak můžeme vidět zde u modrého modelu. Kromě nejvyššího luxusu a pohodlného nošení jsou rohovinové brýle vynikající volbou pro lidi s kožními alergiemi.

Klidné a požehnané Vánoční svátky

Vážení klienti,

děkuji vám jménem celého teamu za přízeň v letošním roce. Velmi si jí vážím.

Rád bych vám popřál za sebe i své kolegy klidné, požehnané Vánoce a mnoho sil a zdraví v roce příštím.

Budeme se ze všech sil snažit, abychom Váš zrak hýčkali co nejlépe.

S úctou

Vilém Rudolf

22/3/2022

Porucha pevných linek telefonů

Vážení klienti,

omlouvám se za poruchu obou pevných linek v naší optice. Porucha je v celém domě a nemůžeme s tím tedy, bohužel, nic dělat. Oprava je slíbena do několika dnů.

Do té doby můžete, prosím, použít mobilní číslo 775 307 658

Děkuji za pochopení a přeji příjemný den

Vilém Rudolf

Krásné Vánoce

Vážení klienti,

rád bych vám popřál jménem celého teamu klidné Vánoce plné pohody a úsměvů. Užijte si sváteční dny v kruhu svých blízkých a rozdávejte radost. Mnohokrát se vám  vrátí.

V novém roce buďte hlavně zdrávi a také hodně šťastni.

Těším se na milá setkání v příštím roce !

S úctou

Vilém RUDOLF

11/11/2021

Prodloužení Akce "30let Visus Optik"

Vážení klienti,

moc si Vážím vašeho obrovského zájmu o akci "30 LET VISUS OPTIK", která proběhla minulý týden. Vzhledem k velkému zájmu, který převýšil naše termínové možnosti jsem se rozhodl celou akci se všemi výhodami prodloužit do 19.11.2021. I v nových termínech tedy každý klient, který si objedná nové brýle dostane 10% slevu, která se přičte k jeho stávající slevě a lahev Prosecca jako poděkování. Jinak bychom nestihli uspokojit všechny, kteří projevili zájem. Určitě dokážeme najít nové termíny pro všechny, kteří si budou chtít nechat změřit zrak a pořídit nové brýle.

Ještě jednou vám moc děkuji za zájem a loajalitu

S úctou a přáním krásných podzimních dnů

Vilém Rudolf

5/10/2021

Nové stránky VISUS OPTIK

Vážení klienti,

vítám vás na nových webových stránkách VISUS OPTIK. Kromě webových stránek se u nás nic nemění. Již třicátým rokem nás najdete na stejné adrese a pevně doufám, že pokud nám zachováte přízeň, minimálně dalších třicet let tady pro vás stále budeme. Tradice zavazují a já je velmi ctím. Proto si vás dovolím během října pozvat k malé oslavě tohoto významného výročí. Přeji vám všem pevné zdraví a krásné podzimní dny.

Vilém Rudolf