Brýlové obruby

Naším cílem je vaše jedinečnost.

Proto se snažíme, abyste mohli vybírat z toho nejlepšího.

Německý Maybach představuje absolutní technickou špičku vyrobenou z přírodních materiálů jako jsou rohovina a vzácná dřeva. Prestižní řady jsou vyrobeny ze zlata a zdobeny drahými kameny.

Francouzskou šperkařskou firmu Cartier ani není třeba představovat. Jejich nadčasové linie jsou prostě vrcholem elegance. I zde nalezneme skvosty ze zlata a drahých kamenů. 

V jednoduchosti je krása. Toto heslo zastává dánský Lindberg. Krásné, jednoduché, severské linie jsou vyrobeny z titanu. Zajímavostí je, že nikde nejsou žádné šroubky. Vše je spojeno jinými, zcela výjimečnými druhy spojů. Zastupujeme také řadu Lindberg Precious, která je vyrobena ze zlata, diamantů a rohoviny. Na obrazovce počítače vám na míru sestavíme vaše vlastní brýle Lindberg, které budou mít tvar a barvu dle vašeho přání. Na stranici pak můžou mít laserem vygravírováno vaše jméno.

Lunor je malá německá rodinná manufaktura, která se zabývá výrobou brýlí v retro stylu. Úžasné detaily je potom odlišují od všech ostatních. Jsme první, kdo byl poctěn tuto firmu v Česku zastupovat.

Brýlové obruby z přírodní rohoviny a vzácných dřev představuje také německý Hoffmann. Teprve když je nasadíte na nos, poznáte, jak jsou výjimečné. 

Japonský design je zastoupen zcela výjimečnými brýlemi od návrháře jménem Ken Okuyama. Jsou vyfrézovány do tři D tvarů z jednoho kusu titanu, aniž by byly svařeny. Barvy a tvary těchto brýlí jsou prostě nádherné.

A to je jen malá ochutnávka z naší nabídky. Pokud jste dostali chuť, přijďte vyzkoušet všechny.